KONST / Litografier / Färglitografi 7517334
nr 751 7334
Färglitografi
Signerad Gises, 135/275, motivets mått: 12x17
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 2 april 2012
kl 17:04:58
150 kr
150 kr